..

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Град Варна
В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния:
Latest topics
» Да станем приятели
Вто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Пет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Вто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Вто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Вто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Нед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Чет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Пон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Чет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор

Дийн Уинчестър

Катрин Пиърс

Валерия

Вики Донован

Никол Андерсън

Харпър Колинс

Siveliano Wiliams

Деймън

Анита Фреър

Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop

Share | 

Къщата на Никол

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Никол Андерсън

Брой мнения : 315

ПисанеЗаглавие: Къщата на Никол   Сря Окт 13, 2010 9:50 pm

Къщата отвън:

Всекидневната:

Стаята ми:

Стая за гости:

Още една стая за гости:

Банята:

Кухня:

Стаята за билярд:

Закритият басейн:

Мазе +избата с вината:

Колата ми: (Porshe Carrera GT)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Чет Окт 21, 2010 10:20 pm

Излязохме от бара и пристигнахме до къщата ми. Започнах да ровя из чантата си в търсене на ключовете, които не можех да открия. "Мамка му" помислих си, когато най-навътри в чантата издрънкаха ключовете. Отключих и влязохме в къщата.
-Ето това е моят скромен дом - усмихнах се и отидохме в хола, като се завъртях около дивана и накрая седнах.
Siveliano Wiliams

Брой мнения : 175

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Чет Окт 21, 2010 10:39 pm

Озовахме се пред огромна и добре осветена вила. След кратка борба с чантата си и споменаване нечии род, Никол извади връзка ключове, отключи и се озвах в обширен хол.
– Скромен дом, казваш.
Оставих сака на земята и заоглеждах луксозно обзаведената къща.
Донякъде приличаше на имението на осиновителите ми, което бе изгорено от недоволни и завистливи хора, но в съвременен стил.
– Прекрасна къщичка. Да си призная имаш вкус.
Погледнах вампирката, която седеше на дивана и с любопитство ме наблюдаваше.
– И в този палат, който ти наричаш „скромен дом“, живееш сама !?
Бях повече смаян, отколкото учуден.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пет Окт 22, 2010 5:06 am

-Да, живея сама... Ако не броим домашния си любимец.
Видях въпросителния поглед на Сивелиано.
-Шадоу - извиках не много силно и след малко се появи големият бенгалски тигър, с бяла козина и челни ивици.
-Това е домашният ми любимец - усмихнах се и Шадоу леко изръмжа към непознатия за него човек, както винаги когато в дома ми се появяваше някой друг освен мен. Потутах го леко по главата.
-Тихо! - казах му спокойно и седна, като продължих да го галя по главата.
-Е, харесва ли ти? - попитах Сивелиано.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пет Окт 22, 2010 1:25 pm

– Домашен любимец!?
Докато си мислех какъв е, Никол го извика по име. Появи се великолепен бенгалски тигър, който като ме видя започна заплашително да ръмжи. Вампирката го успокои с леко потупване по главата, той легна в краката й, а тя продължи да го гали.
– Няма що! Хубав домашен любимец си избрала. – Засмях се.
– Великолепен е, но се чудя как сте се сприятелили. Доколкото знам, котка и вампир е несъвместима комбинация.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пет Окт 22, 2010 2:36 pm

Засмях се и се усмихнах.
-Ами той ми е още от малък, така че не се наложи да се сприятеляваме. - казах. Погледнах към тигър, вече се беше успокоил и се излегна спокойно на килима.
-Аз ей сега идвам. - казах.
Качих се в стаята си и се преоблякох в първото което ми попадна пред очите, тоест една къса бяла поличка и червена блуза с къс ръкав. Върнах се в хола и заварих Сивелиано и Шадоу да се гледат с изучаващ поглед. Тогава смихът ми наруши тишината.
-Да можеше да видиш каква картинка сте отстрани. - казах и отново седнах на дивана.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Нед Окт 24, 2010 9:44 pm

Голямата котка се успокои.
Никол се извини и се оттегли някъде, като ме остави сам с кръвожадното животно.
Седяхме един срещу друг и се гледахме. Не смеех да изместя поглед от него, имах чувството, че ми кроеше изненада.
Вампирката се бавеше и това ме изнервяше още повече, Господи.
Най-накрая Никол се появи. Беше се преоблякла в помрачаваща ума къса бяла поличка и ослепително червена блузка с къс ръкав. В един момент забравих за косматото чудовище, докато гласът й не ме върна към реалността.
– Да, много забавно. - Отговорих иронично на забележката й, че сме били с тигъра някаква картинка. – Как можа да ме оставиш с този саблезъб тигър. Не сваляше поглед от мен и постоянно се облизваше, като че ли виждаше вкусната си вечеря. – Констатирах на свой ред и преструвайки се на сериозен я погледнах.
– О! Изглеждаш доста секси. – с лека усмивка отбелязах, че съм забелязал промяната.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 5:00 am

-Благодаря. - завъртях се веднъж и се засмях.
Станах отново и отидох до вратата, като я отворих, и Шадул тихичко излезе от хола на двора. Нека не прибързвам, рано или късно щяха да свикнат един с друг. Вятърът лъхна през вратата и разраши косата ми. Прокарах пръсти през нея и придоби нормален вид. Върнах се на дивана и седнах като качих крака на масата.
-Нещо за пиене? - попитах.
-Не ме бива много като съкварирантка засега май - засмях се.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 1:01 pm

Никол се засмя, благодари за комплимента ми и пусна котенцето навън.
Върна се, седна на дивана, като сложи перфектните си крачета на на ниската холна масичка и ми предложи питие.
– Едно чисто мартини, ако ти се намира червено. – Гледах я и не можех да откъсна поглед от нея.
Имал съм доста жени, но тя определено бе по-красива от тях.
И доста апетитно секси парче-казах си наум.
– Много се извинявам - продължих с учтив тон - след това, ще ти е удобно ли да ми покажеш къде ще бъде моето временно убежище, бих искал да взема един душ и да се преоблека. – усмихнах се, като наблюдавах как, гъвкавото като на пантера тяло се, отправи към бара с напитките.
Наистина е секси и то много-казах си отново наум, като не свалях поглед от нея/
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 1:51 pm

Станах и отидох до барчето, кат сипах артини в едната чаша, а за мен си взех Бейлис.
-Разбира се, че ще ти покажа - провикнах се леко, за да ме чуе. Засмях се тихо на мислите му. Върнах се до дивана и му подадох чашата, като се наведох и му подшушнах тихо на ухото.
-Между другото, май не ти казах... Моята дарба е да чета мисли - подсмихнах се и седнах обратно до него на дивана.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 2:12 pm

Никол се върна, докато ми подаваше чашата с мартини, прошепна нещо в ухото ми, което ме накара да се почувствам малко конфузно, а ако можех бих се и изчервил. Неможех да реагирам по друг начин освен виновно да се усмихна. Дъхът й погали нежно ухото ми.
Усмихна се леко и седна до мен на дивана. Господи. Потръпнах. Ухаеше хубаво, нежната й кожа изглеждаше още по нежна отблизо. Късата й пола се вдигна леко нагоре, когато седна до мен и откри дългите и перфекто оформени бедра. Извитите й мигли ясно се открояваха на красивото й лице, чипото носле, устните ...
Не издържах вече, отместих с нежелание поглед, отпих от мартинито.
– Не знаех ... Ами тогава ще спря да мисля повече. – опитах се да се пошегувам.
Но истина бе че, неможех вече да спра.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 2:26 pm

-А.. няма проблем - казах и се засмях тихо.
Отпих от бейлиса и бавно прокарах пръст по ръба на чашата, като после я оставих внимателно на стъклената масичка.
-Хубаво ли е мартинито? - казах тихо и прокарах ръка около врата на Сивелиано. Усмихнах се лукаво и отметнах коса настрани.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 2:46 pm

Вампирката отпи от чашата си. С пръст погали ръба й, движение което познавах в жените и което подсказваше, че крои нещо. Последвалите движения подвърдиха съмненията ми.
Остави чашата на масата и прокара ръка по врата ми. Настръхнах. Погледнах я, а тя се усмихна, така както само красивите жени умееха и отметна косата си назад.
Сега ухаеше още по-хубаво, а аз ...
Дългият и изморителен път, беше превърнал дрехите ми в селфетки, употребени, но не и сменени. Усещах ризата ми че лепне по гърба ми...
– Бих взел един душ, ако не възразяваш. – поех ръката й в моята и се усмихнах.
Наистина имах нужда от освежаване.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 2:51 pm

Усмихнах сеи после се замислих..
-По стълбите нагоре, втората врата вляво - казах не особено сигурна, но после станах да му покажа къде е. Понякога аз се бърках коя стая къде е, а какво оставаше за някой който за първи път влиза в къщата. Преди това, отворих двете свободни стаи.
-Имаш избор между тази и тази стая между другото- казах му и го погледнах въпросително.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 3:02 pm

Никол ме упъти малко несигурно, затова стана и тръгна с мен да ми покаже банята. По път ми представи две стаи за гости, като ми даде възможност да избирам. Погледнах я и срещнах въпросителният й поглед. Не схванах. Нещо в тази жена ме объркваше.
– Без значение - отговорих – И защо ме гледаш така, има ли нещо от което да се притеснявам? – попитах шегувайки се.
Но все пак, се възползвах от предложението й.
– Избирам първата, да е по-близо до стълбите, за да мога да изчезна по-бързо, ако реши твоето мило котенце да закуси или вечеря с мен - засмях се тихо аз.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 3:11 pm

-Аз така си гледам... Малко тайнствено, весело, перверзно и закачливо - казах.
Засмях се.
-Не ми се вярва... То е добро, единственото лошо котенце тук съм аз - казах и усмивка се появи на лицето ми.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 3:32 pm

Отвърнах на усмивката й.
Извадих една голяма хавлия от сака и се запътих към банята/
––––
Благодат! Топлата вода обливаше тялото ми. Когато бях готов навих хавлията около кръста си и, и за моя изненада установих, че не съм си взел чисти дрехи.
Излязох от банята и се запътих към стаята си.
Хвърлих бегъл поглед към гостната, където седеше Никол. Постоях малко, загледан във вампирката. Мислите ми ми бяха напълно обсебени от нея.
Леко се прокашлях.
– Извинявай, след малко идвам, забравих да си взема дрехи. – заоправдавах се, като я гледах и с пръст сочех към стаята.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 3:44 pm

Бях взела дистанционното и прещраквах каналите, но нямаше нищо за гледане. Каква скука.. само сапунки, новини и кулинарни предавания. Някой да ме убие!!!
-Ооокей - обърнах се и казах като го изгледах с многозначителен поглед и лукава усмивка.
Хвърлих дистанционното настрани и доизпих бейлиса си, докато чаках Сивелиано да слезе.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 4:03 pm

Обух черен панталон, облякох бяла риза, като я оставих свободно да се спуска по тялото ми, навих леко ръкавите и закопчах само две-три копчета. Навик. Така ходех и в нас.
Заслизах по стълбите. Стъпих на дебелия и мек килим. Босите ми крака потънаха в него.
Какво удоволствие е да се освободиш от ненужните неща - помислих си и се приближих към Никол. Тя все още седеше на дивана отпиваки от своя бейлис.
Седнах, посегнах да взема чашата си и уж небрежно докоснах кракът й.
Приятна топлина се разля по тялото ми.
Тази жена ме влудява ... - в следващият миг се досетих какво ми бе казала на ушенце, но бе късно. Тя вече го знаеше.
Погледнах я, вдигнах чашата си и се усмихнах.
– Истина е, изглежда немога да скрия нищо от теб. – подсмихнах се. Погледът срещна нейния. Изгарящ и неустоим.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 4:16 pm

-Така ли. - казах.
-Влудявам те знчии.. - усминах се и се обърнах към него.
-Ами така - усмихнах се закачливо и разкопчах ризата му като леко го докосвах с върха на пръстите си. После по лицето ми полази още по-лукава усмивка и спрях, просто се облегнах на дивана и повдигнах вежди, като не свалях усмивката от лицето си.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 4:40 pm

Дяволита усмивка цъфна на лицето й. Както и предполагах, беше разбрала мислите ми. Обърна се към мен, започна да рзкопчава ризата ми, като леко докосваше гърдите ми с върха на пръстите си. Ммммм, жена–вамп. Ставаше ми приятно, когато тя се отдръпна, облегна се на дивана и още по-дяволито ме погледна.
Искаше да си играем. Нямаше лошо. Но не я познавах достатъчно. Обърнах се към нея, подпрях се на облегалката на дивана, положих глава в дланта си и я погледнах с лека усмивка.
– Защо спря, уплаши ли се, тъкмо започна да разпалваш тлеещ огън – докоснах закачливо чипото й носле.
Дългите й мигли за момент се затвориха и дадоха възможност да видя добре оформените й вежди и нежни клепачи ...
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 4:51 pm

-Задаваш неправилен въпрос - говорех докато се приближавах все повече и повече, докато накрая устните ми не се опираха в неговите като говорех.
-Не искаме да предизвикам пожар - казах все така близо до него. Отново прокарах ръце по тялото му.
-Да не се изплаши ти? - засмах се и отново се отдръпнах с все по перверзен поглед и хитра усмивка.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 6:36 pm

– Мислиш ли? – усещах устните й почти докосвайки моите, пръстите й закачливо шареха по тялото ми. Сладост. Позабравена тръпка. Отново се отдръпна. Играта продължаваше.
– Ако продължаваш така, не ме е страх да избухне пожар. – засмях се.
Плъзнах длан по нежното лице. Бавно се прилепих към нея. Едната ми ръка се плъзна по фината талия и нежно докосна бедрата й. С другата внимателно отместих косата й и устните ми леко докоснаха ухото й, проследиха извивката на шията й... Трепна, дишането й леко се учести.
– Мисля че огъня се разпалва. – погледнах я закачливо, очите й бяха леко притворени и почти докоснах устни в нейните.
Никол Андерсън

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 6:49 pm

-Само мислиш.. това не е добре. - засмях се.
Бутнах го назад на дивана и го целунах страстно.
-Омръзна ми от тази игричка - казах тихо.
Отметнах косата си на една страна и започнах да обхожом тялото му с ръце и устни.
Siveliano Wiliams

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   Пон Окт 25, 2010 7:10 pm

Не очаквах реакцията й.
Никол ме бутна назад, бедрата й се плъзнаха покрай хълбоците ми, наведе се и устните ни се сляха в страстна целувка.
Ръцете ми следяха перфектните кизвивки на тялото й, а устните й обхождаха моето, разпалващи все по-буен огън.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Никол   

Къщата на Никол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Домовете :: Източен квартал-
Идете на: